نصب پمپ آب در اصفهان | نمایندگی تعمیر پمپ آب در اصفهان | تعمیر پمپ آب در اصفهان تصفیه

نصب پمپ آب اصفهان | تعمیر پمپ آب اصفهان | تعمیرات پمپ آب خانگی در اصفهان

پمپ آب خانگی اصفهان

نصب پمپ آب خانگی اصفهان، جهت افزایش فشار آب خانه، ساختمان، آپارتمان و ویلا ها به کار می رود. تعمیر پمپ آب خانگی اصفهان در مورد تعمیر پمپ آب در اصفهان از جمله معرفی و نصب پمپ اب در اصفهان محسوب می شود. متراژ واحد، تعداد شیر ها و همچنین تعداد طبقات عواملی هستند که در انتخاب تعمیرکار پمپ اب خانگی موثر می باشند. تعمیرات پمپ آب خانگی در اصفهان با مخازن انبساط یا پمپ با کلید اتوماتیک یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به موارد مذکور، یکی از آنها برای ساختمان یا خانه مورد نظر انتخاب می شود. برای تعمیرات پمپ آب در اصفهان در مرحله اول باید عیب یابی انجام شود تا به رفع آن بپردازیم. عموما مشکلاتی که در نصب پمپ اب اصفهان ایجاد می شود از تنظیم خارج شدن فشار پمپ، یکسره کار کردن پمپ و قطع نشدن آن، قطع و وصل شدن متوالی پمپ، کم شدن باد داخل منبع تحت فشار و آب دادن پمپ می باشد که تعمیرکار پمپ آب خانگی در اصفهان برای رفع هر کدام از موارد ذکر شده راه حل خاص خود وجود دارد. یکی از وسایلی که به پمپ متصل می شود کلید اتوماتیک پمپ می باشد که مغز متفکر و فرمانده پمپ می باشد و دستور قطع یا وصل پمپ را می دهد. که این وسیله برقی در مقایسه با دیگر وسایل پمپ، بیشتر دچار مشکل یا خرابی می شود.در داخل کلید پمپ ۲پیچ یا مهره می باشد که یکی برای تنظیم فشار استارت پمپ و دیگری برای تنظیم فشار قطع پمپ می باشد و نصب پمپ آب در اصفهان که توسط این دو مهره می توان فشار آب پمپ (به اصطلاح فنی بار پمپ) را کم یا زیاد کرد. با این کلید می توان تنظیم کرد که پمپ در چه فشار آبی(بار) شروع به کار کرده یا در چه فشاری قطع شود.

نصاب پمپ آب خانگی در اصفهان

اقلام مورد نیاز برای نصب پمپ آب در اصفهان، یک عدد پمپ آب و مخزن ذخیره :
۱-پمپ آب در اصفهان ( با مشخصات مورد نیاز ) تعداد یک عدد
۲-ست کنترل (کنترل کننده فشار دیجیتال) یا مخزن تحت فشار ( با حجم مورد نیاز ) به همراه فشار سنج مکانیکی به تعداد یک عدد برای نصب پمپ اب در اصفهان
۳- شیر یک طرفه به تعداد دو عدد توضیح : در صورت استفاده از اتومات های الکترونیکی یا ست کنترل به جای pressure switch ( فشار سنج آنالوگ ) تعداد یک عدد کافی می باشد.
۴- شیر فلکه تعداد ۵ عدد برای تعمیر پمپ آب خانگی اصفهان
۵-لوله و اتصالات مورد نیاز مطابق اعلام استادکار و یا کارشناس نصب پمپ آب اصفهان
۶-مخزن ذخیره آب پلی اتیلن ( با اتصالات و شناور ) با حجم مورد نیاز تعمیرات پمپ آب در اصفهان
۷-فیلتر برای پیش تصفیه آب ورودی به مخزن برای نصاب پمپ آب خانگی در اصفهان
در صورتی که نصب پمپ آب اصفهان و نصب مخزن آب اصفهان به درستی نصب نشده باشد، احتمال به وجود آمدن مشکلات عدیده ای در روند آبرسانی و افزایش هزینه های مصرفی وجود خواهد داشت. از جمله اصلی ترین مشکلات احتمالی می توانیم به این موارد اشاره نماییم: افزایش چند برابری مصرف برق و کاهش راندمان پمپ به دلیل نصب نادرست و بی توجهی به سرویس های دوره ای ۳ ماهه. روشن و خاموش شدن های بی دلیل و غیر ضروری پمپ حتی در شرایط فشار مناسب آب و در نتیجه سوختن الکتروپمپ. هرچه این روشن و خاموش شدن ها کاهش بیشتری پیدا کند عمر پمپ و سایر لوازم جانبی همچون هیدروکنترلر ، منبع انبساط ، کلید های اوتوماتیک ، فشار سنج و … افزایش پیدا می کند.