منصف کاران | Monsefkaran | ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
تعمیرکار کولر آبی اصفهان - عیب یابی کولر ابی اصفهان - منصف کاران

تعمیرکار کولر آبی اصفهان، عیب یابی کولر ابی اصفهان، خدمات کولر در اصفهان، تعمیر و نصب کولر ابی

تعمیرکار کولر آبی اصفهان - عیب یابی کولر ابی اصفهان

تعمیرکار کولر آبی اصفهان و عیب یابی کولر ابی اصفهان اگر کولر روشن نمی شود و یا باد نمی زند برای تعمیر کولر آبی خود کافی است با یک چراغ قوه جعبه فیوز را چک کنید. اگر فیوز پریده یا سوخته است، به تعمیرکار کولر آبی اصفهان و عیب یابی کولر ابی اصفهان مراجعه کنید و آن را تنظیم مجدد و در صورت نیاز عوض کنید. اگر هوا خنک نیست، علت مشکل را با تعمیرکار کولر آبی اصفهان مطرح کنید تا عیب یابی کولر ابی اصفهان صورت گیرد. اگر هوا گرم است نحوه تعمیر کولر آبی به این صورت است که پمپ آب را چک کنید تا مطمئن شوید که آب به سمت پوشال‌ها در گردش است. پوشال ها را بررسی کنید که مواد معدنی به آن ها نچسبیده باشد، این امر جلوی گردش هوا را می گیرد. در نهایت مراجعه به تعمیرکار کولر آبی اصفهان برای عیب یابی کولر ابی اصفهان نیاز است تا مخزن آب را چک کند و مطمئن شود که شناور آب را در سطح مناسبی نگاه میدارد که به پمپ برسد. اگر کولر باد نمی زند با تعمیرکار کولر آبی اصفهان برای عیب یابی کولر ابی اصفهان و فن موتور تماس حاصل کنید. اگر روشن نیست، موتور ممکن است نیازمند خدمات کولر در اصفهان باشد. همچنین، تسمه فن را جهت پارگی و نیاز به تعویض بررسی کنید. ممکن است تسمه آنقدر شل باشد که نتواند پره های فن را به خوبی بچرخاند؛ وقتی که نقطه میانی تسمه، بین پولی موتور و پولی فن با یک انگشت فشار داده شود، باید حدود یک اینچ فرو رود. اگر خیلی شل باشد، نیازمند سفت شدن و یا حتی تعویض در صورت کهنگی می باشد. مخزن آب را خالی کرده و آن را به طور کامل با یک برس سفت و محلولی از یک لیوان سرکه و یک گالن آب پاک سازی کنید. تعمیرکار کولر آبی اصفهان و عیب یابی کولر ابی اصفهان همچنین، پوشال ها را بررسی می‌کند که مواد معدنی به آن ها نچسبیده باشد. با رعایت و انجام راهکارهای بالا شما می توانید تعمیر کولر آبی خود را به سادگی انجام دهید. در منازل و اداراتی که از کولر آبی استفاده مینمایند با آغاز فصل گرما اولین گام، سرویس کولر ابی اصفهان و تعمیر کولر آبی میباشد. بعضا از اشخاص ترجیح میدهند تعمیرکار کولر آبی اصفهان، عیب یابی کولر ابی اصفهان را انجام دهند.در واقع بهتر آن است که برای پرهیز از خطرها وارده به خویش و کولر آبی، این اقدامات را به تعمیرکار کولر آبی اصفهان برای عیب یابی کولر ابی اصفهان بسپارید . برای مناطقی با اب و هوای گرم و کم آب به کار گیری از کولر ابی سفارش میگردد چون کولر ابی با تولید رطوبت بازدارنده از کم آب شدن هوا و ترک میل کردن وسایل چوبی و تولید الکتریسته بومی درین بخش‌ها میگردد و همینطور به لطافت هوا هم امداد می نماید .

تعمیرکار کولر آبی اصفهان - عیب یابی کولر ابی اصفهان - منصف کاران

تعمیرکار کولر آبی اصفهان - عیب یابی کولر ابی اصفهان - منصف کاران

تعمیرکار کولر آبی اصفهان - عیب یابی کولر ابی اصفهان

تعمیرکار کولر آبی اصفهان و عیب یابی کولر ابی اصفهان در حالت کلی یک پمپ آب برای گردش آب در تمام بخش های کولر و یک دینام برای چرخاندن توربین گردش هوا دارد هر چقدر این دو موتور سالم تر باشند کارایی و بازدهی کولر بیشتر خواهد بود و باد خنک تری در ازای مصرف برق و آب کمتری به شما ارائه خواهد داد. تعمیرکار کولر آبی اصفهان و عیب یابی کولر ابی اصفهان می بایست ابتدا آنرا گردگیری و سپس با روغن های روان کننده کارایی آنها را بهبود ببخشید. نکته دیگری که در رابطه با سرویس موتور کولر آبی باید به آن اشاره نماییم این است که موتور کولر آبی دارای دو قطعه یاتاقان می باشد که می بایست هر دوی آنها به خوبی روغن کاری شوند. پس از انجام عیب یابی کولر ابی اصفهان توسط تعمیرکار کولر آبی اصفهان، می بایست چند باری پروانه کولر را به آرامی بچرخانید تا روغنکاری انجام شده در سرتاسر موتور پخش شود. دینام کولر آبی یکی از حساس‌ترین بخش های کولر آبی می باشد و در صورتی که در ۲۴ ساعت بیش از ۷ ساعت به صورت مداوم روشن باشد احتمال سوختن آن بسیار بالا میرود. بهترین روغن برای کولر روغن ۱۰ یا روغن مخصوص یاتاقان می‌باشد و از نصاب کولر اصفهان درخواست کنید تا آن را انجام دهد. با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واترپمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب درشلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است ناودان های مستقر در درپوش ها را تمیز کرده تا منافذ آن باز شود پوشال های کولر را تعویض نمایید  .. بهتر است هر سال اینکار را انجام دهید – در موقع تعمیرات کولر آبی در اصفهان باید ابتدا آنرا خیس کرده و در محل مخصوص خود گذاشته و سپس شبکه سیمی مخصوص را روی آن قرار دهید . – شناور را طوری تنظیم نمایید که آبی از تشتک یا دریچه اطمینان به بیرون نریزد . – قبل از روشن نمودن موتور در اول فصل پارچه بزرگی را خیس کرده و آنرا مقابل دریچه هوا قرار دهید تا از ورود گردو خاک به درون اتاق جلوگیری به عمل آید . – برای تعمیر موتور کولر آبی بهتر، واترپمپ را به مدت ۱۰ دقیقه روشن نمایید تا پوشال ها خوب خیس شود سپس موتور کولر را روشن کنید .

لوله کشی، لوله بازکنی، تصفیه آب، پمپ آب، موتورخانه گرمایشی، شیرآلات، کولرآبی، آبگرمکن
درباره منصف کاران - ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
تعمیرات تاسیسات اصفهان - منصف کاران
تعمیرات تاسیسات اصفهان

منصف کاران، مرجع آنلاین خدمات لوله کشی اصفهان است؛ مکانی برای یافتن متخصصان تاسیسات در اصفهان. منصف کاران، دسترسی به لوله کش در اصفهان را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالابردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با برقراری تماس و بهره گیری از خدمات و دسترسی سریع به متخصص قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمات تاسیسات منزل و محل‌کار خواهید داشت. منصف کاران، انتخابی برای آسایش زندگی شماست.

۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
با ما در تماس باشید
مشاوره و آموزش لوله کشی - منصف کاران

دریافت بهترین مشاوره های تخصصی در زمینه تاسیسات در اصفهان می توانید با کارشناسان و تیم حرفه ای منصف کاران ارتباط برقرار نموده و بهترین خدمات را انتخاب نمایید.

مشتری مداری تاسیسات ساختمان - منصف کاران

منصف کاران، مرجع لوله کشی در اصفهان، حقوق مشتریان را در راس برنامه های خود قرار داده است و همواره در جهت نیل به مشتری مداری حداکثری در حرکت می باشد.

تضمین قیمت نصب پمپ - منصف کاران

یکی از مزیت های منصف کاران نسبت به سایر فعالان در حوزه ی لوله کشی ساختمان در اصفهان و فروشگاه های در سطح شهر اصفهان، ارائه بهترین قیمت ها می باشد.

تضمین کیفیت تعمیر آبگرمکن - منصف کاران

با توجه به این که لوله کشی در اصفهان در منصف کاران، از لحاظ زمانی و هزینه به صرفه است، از این رو قشر زیادی از همشهریان از خدمات ما استقبال کرده اند.

لوله کشی ساختمان در اصفهان - منصف کاران

نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی
نصب شیرآلات اهرمی، مخلوط و پیچی
نصب شیر ظرفشویی، روشویی و شیرآلات دیواری
نصب دوش حمام و شیرهای سرویس بهداشتی
تعویض مغزی شیر مخلوط و اهرمی
تعویض و نصب سیفون سینک
تعمیر نشتی شیرآلات، سیفون و علم شیر
نصب و تعمیر انواع برند های شیرآلات قهرمان، راسان و kwc
نصب سینک روکار
نصب فلاش تانک توکار

بیشتر
۳۷۸۴
متراژ لوله کشی
۲۱۲۰
نصب پمپ آب
۱۵۴۰
رفع نشتی و خرابی
تمامی حقوق این سایت متعلق به منصف کاران می‌باشد.