منصف کاران | Monsefkaran | ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
سرویس کولر در اصفهان - سرویس کولر ابی اصفهان - منصف کاران

سرویس کولر در اصفهان، سرویس کولر ابی اصفهان، تعمیر کولر آبی اصفهان، نصب کولر آبی خانگی اصفهان

سرویس کولر در اصفهان - سرویس کولر ابی اصفهان

چگونه سرویس کولر در اصفهان و سرویس کولر ابی اصفهان را انجام دهیم؟ با شروع فصل گرما و تابستان عموما هم به یاد سرویس کولر در اصفهان می افتند. ولی راه اندازی و سرویس کولر در اصفهان که چند ماهی است بدون کار و بی استفاده مانده نیاز به مهارت دارد. نکاتی برای سرویس کولر ابی اصفهان در تابستان: بهار که از نیمه می گذرد، گرمای هوا بر لطافت نسیمش غلبه می کند. به همین دلیل است که باید آرام آرام به فکر خدمات کولر در اصفهان برای ورود به فصل تابستان شویم و خود را به خنکای مصنوعی وسایل سرمابخش بسپاریم. اغلب مردم برای خلاصی از این گرمای طاقت فرسا به نصب کولر آبی در اصفهان پناه می برند ولی راه اندازی و سرویس کولر ابی اصفهان که چند ماهی است بی استفاده مانده داستانی دارد. سیستم سرویس کولر ابی اصفهان از سه ورودی برق، آب و هوا تشکیل شده است و فقط یک خروجی هوای مرطوب و خنک دارد. کابل برق ورودی سرویس کولر ابی اصفهان، یک کابل چهار رشته ای است که هر یک از چهار رشته به ترتیب مربوط به نل، پمپ آب، دور کند و دور تند می باشد. آب ورودی به سرویس کولر در اصفهان عموما از راه یک شلنگ ۵ میلی متری تغذیه می شود که به طور مستقیم به یک شناور وصل می شود. هوا نیز از طریق دریچه های کولر که توسط پوشال پوشانده شده اند به درون سرویس کولر در اصفهان وارد می شود. فرایندها و تجهیزات: سرویس کولر ابی اصفهان از دو بخش گردش آب و گردش هوا تشکیل شده است که این دو گردش توسط دو موتور جداگانه انجام می شود. سیستم گردش آب کولر به وسیله ی پمپ آب و سیستم گردش هوا توسط موتور اصلی سرویس کولر در اصفهان انجام می گیرد. قطعات و تجهیزات سرویس کولر ابی اصفهان به سه دسته تقسیم بندی می شوند: الکتریکی: شامل کلید سه دکمه ای قطع و وصل، پمپ آب و موتور کولر. مکانیکی: شامل توربین هوا، تسمه و شناور. ثابت: دریچه ها، بدنه، اتصالات شبکه ی آبرسانی و شیر تخلیه. پیش از هر چیز حتما باید از خاموش بودن کولر و عدم اتصال جریان برق اصلی (فاز) به سرویس کولر در اصفهان مطمئن شوید. اگر کولر دارای فیوز جداگانه است آن را قطع کنید. اگر نه با پشت دست به بدنه کولر بزنید تا از برق نداشتن آن مطمئن شوید.

سرویس کولر در اصفهان - سرویس کولر ابی اصفهان - منصف کاران

سرویس کولر در اصفهان - سرویس کولر ابی اصفهان - منصف کاران

سرویس کولر در اصفهان - سرویس کولر ابی اصفهان

برای سرویس کولر در اصفهان و سرویس کولر ابی اصفهان از کسی که داخل منزل و پای کلید قطع و وصل ایستاده است ابتدا بخواهید کولر را یک بار قطع و وصل کند تا مطمئن شوید در حال سرویس کولر در اصفهان و سرویس کولر ابی اصفهان خودتان هستید. ابتدا می بایست دریچه های خروجی باد کولر را در اتاق‌ها و سالن های منزل باز کنید تا در صورت شروع به کار کولر به موتور آن فشار وارد نشود. بعد از این‌ها دریچه های خود کولر را به منظور تعمیرات کولر آبی در اصفهان باز کنید. برای باز کردن درپوش کناری کولر، درپوش را از محل مخصوص گرفته و به طور عمودی به طرف بالا بکشید تا قسمت تحتانی آن از بدنه جدا گردد. سپس درب را به طرف خارج کشیده آن را بیرون بیاورید. تمامی این اقدامات برای سرویس کولر در اصفهان و سرویس کولر ابی اصفهان است. در صورتی که پوشال آن کهنه شده است آن را تعویض کنید یا در غیر این صورت آن‌ها را با آب بشویید تا خاک های آن وارد فضای کولر نشود. دریچه اطمینان آب را با دقت باز نموده و تشتک پایین را با شلنگ آب خوب بشویید. اگر کف کولر رسوب زیادی گرفته می توانید به کمک مواد جرم‌گیر شستشو را انجام دهید. در حالی که آب کولر تخلیه شده است، از کسی که پای دکمه‌ی قطع و وصل کولر ایستاده است بخواهید به ترتیب و یکی یکی دکمه‌ها را بزند تا از سلامت پمپ آب و موتور کولر اطمینان حاصل نمایید. معمولاً قطعات الکتریکی نیازمند سرویس کولر در اصفهان و سرویس کولر ابی اصفهان نیست و قابل تعمیر هم نیست یا ارزش تعمیر ندارد و در صورت از کار افتادن بهتر است تعویض شود. برای سرویس کولر آبی قطعات مکانیکی می بایست کنترل و بازدید شود. محل اتصال محور توربین هوا به بولبیرینگ‌ها لازم است روغن کاری گردد. تسمه ی گرداننده ی توربین می بایست در یک وضعیت تعادلی باشد. یعنی نه خیلی سفت و محکم باشد که به موتور فشار وارد کند و نه چندان شل باشد که موتور دچار گیرپاژ شود. در صورتی که تسمه از حالت نرمال خود خارج شده و از اطراف آن نخ بیرون زده، لازم است آن را تعویض کنید و حتی شاید منجر به تعمیر موتور کولر آبی شود. واتر پمپ را باز نموده و پس از تمیز کردن رسوب آب از روی آن، واترپمپ را روغن زده و به درستی در محل خود نصب نمایید. ناودان های مستقر در درپوش ها را تمیز کنید تا منافذ آن باز شود با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واترپمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است چنانچه محور موتور لقی دارد می توانید با استفاده از واشر مخصوص، لقی آن را بگیرید. مراجعه به تعمیرکار کولر آبی اصفهان بهترین راه است.

لوله کشی، لوله بازکنی، تصفیه آب، پمپ آب، موتورخانه گرمایشی، شیرآلات، کولرآبی، آبگرمکن
درباره منصف کاران - ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
تعمیرات تاسیسات اصفهان - منصف کاران
تعمیرات تاسیسات اصفهان

منصف کاران، مرجع آنلاین خدمات لوله کشی اصفهان است؛ مکانی برای یافتن متخصصان تاسیسات در اصفهان. منصف کاران، دسترسی به لوله کش در اصفهان را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالابردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با برقراری تماس و بهره گیری از خدمات و دسترسی سریع به متخصص قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمات تاسیسات منزل و محل‌کار خواهید داشت. منصف کاران، انتخابی برای آسایش زندگی شماست.

۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
با ما در تماس باشید
مشاوره و آموزش لوله کشی - منصف کاران

دریافت بهترین مشاوره های تخصصی در زمینه تاسیسات در اصفهان می توانید با کارشناسان و تیم حرفه ای منصف کاران ارتباط برقرار نموده و بهترین خدمات را انتخاب نمایید.

مشتری مداری تاسیسات ساختمان - منصف کاران

منصف کاران، مرجع لوله کشی در اصفهان، حقوق مشتریان را در راس برنامه های خود قرار داده است و همواره در جهت نیل به مشتری مداری حداکثری در حرکت می باشد.

تضمین قیمت نصب پمپ - منصف کاران

یکی از مزیت های منصف کاران نسبت به سایر فعالان در حوزه ی لوله کشی ساختمان در اصفهان و فروشگاه های در سطح شهر اصفهان، ارائه بهترین قیمت ها می باشد.

تضمین کیفیت تعمیر آبگرمکن - منصف کاران

با توجه به این که لوله کشی در اصفهان در منصف کاران، از لحاظ زمانی و هزینه به صرفه است، از این رو قشر زیادی از همشهریان از خدمات ما استقبال کرده اند.

لوله کشی ساختمان در اصفهان - منصف کاران

نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی
نصب شیرآلات اهرمی، مخلوط و پیچی
نصب شیر ظرفشویی، روشویی و شیرآلات دیواری
نصب دوش حمام و شیرهای سرویس بهداشتی
تعویض مغزی شیر مخلوط و اهرمی
تعویض و نصب سیفون سینک
تعمیر نشتی شیرآلات، سیفون و علم شیر
نصب و تعمیر انواع برند های شیرآلات قهرمان، راسان و kwc
نصب سینک روکار
نصب فلاش تانک توکار

بیشتر
۳۷۸۴
متراژ لوله کشی
۲۱۲۰
نصب پمپ آب
۱۵۴۰
رفع نشتی و خرابی
تمامی حقوق این سایت متعلق به منصف کاران می‌باشد.