منصف کاران | Monsefkaran | ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
نصب سینک روکار - نصب سینک ظرفشویی روکار - منصف کاران

منصف کاران مجری نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک روکار - نصب سینک ظرفشویی روکار

امروزه در تمامی آشپرخانه ها سینک ظرفشویی وجود دارد و این وسیله جزئی جدایی ناپذیر از  آشپرخانه است؛ لذا نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار بسیار مهم است. این امکان وجود دارد که بعضی از آشپزخانه ها دو تا باشد (البته نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار یک مرتبه اتفاق می افتد!) ، در یکی راست و در یکی روبه رو بسته شود. در هر صورت باید در آشپزخانه‌ها نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار صورت پذیرد. نصب سینک ظرفشویی شاید کار چندان پیچیده و در عمل مشکل سازی نباشد منتها هر کسی را بحر کاری ساخته‌اند؛ پس متخصصین این امر این کار را انجام دهند تا کیفیت نهایی بیشتر باشد. به مبحث نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی بصورت اصولی و کاملا کاربردی خواهیم پرداخت تا اگر احتمالا خودتان خواهان نصب سینک هستید دست به کار شوید. سینک های طرفشویی  در انواع مختلفی هستند، ولی اگر بخواهیم آنها را دسته‌بندی کنیم باید سینک‌ها را به دو نوع دو کار و تو کار طبقه بندی کنیم. آن دسته از سینک ها که بر روی لبه کابینت سوار می شوند تا را سینک رو کار و آنها را که در دل کابینت قرار می دهند سینک تو کار می نامند. امروزه در بازار سینک ها را استاندارد می سازند و به همین دلیل افرادی که در حوزه کابینت سازی فعال هستند هم صفحاتی به اندازه استاندارد برای این سینک ها در نظر می گیرند. بنابراین باید در هنگام خرید ابتدا اندازه ای که در نظر گرفته شده است را بگیرید. البته معمولا کابینت ساز ها ۱۲۰ سانتی متر را در نظر دارند. اما این تنها اندازه طول کابینت است و عرض کابینت باید همیشه در اندازه ۶۰ سانتی متری دیده شده باشد. بنابراین باید در هنگام خرید ابتدا اندازه ای که در نظر گرفته شده است را بگیرید. البته معمولا کابینت ساز ها ۱۲۰ سانتی متر را در نظر دارند. اما این تنها اندازه طول کابینت است و عرض کابینت باید همیشه در اندازه ۶۰ سانتی متری دیده شده باشد. در هنگام خرید در نظر داشته باشید که سینک ها بصورت دو لبه و یک لبه فروخته می شوند. منظور اینکه یک لب گرد دارند یا دو لب گرد. سینک هایی که دارای دو لب گرد هستند برای فضاهایی در نظر گرفته می شوند که از هر دو طرف آزاد باشند. یعنی جایی مانند اپن و یا میز وسط آشپزخانه.

نصب سینک روکار - نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک روکار - نصب سینک ظرفشویی روکار در منزل

در اولین اقدام برای نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار، دقیق، مکان سینک ظرفشویی را که برای نصب سینک ظرفشویی بر روی سنگ کابینت در نظر گرفته شده است را معلوم سازید، موردی بسیار حائز اهمیت آن هم زمانی که می خواهید نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار اجرا شود. برای نصب سینک روکار و نصب سینک ظرفشویی روکار شما نیاز به گیره های نگهدارنده دارید که همراه سینک خریداری شده می باشد. سینک ظرفشویی را به پشت برگردانده و گیره ها را به آن وصل کنید. در همین حالت سینک را نگه دارید و شیر ظرفشویی و اجزای دیگر سینک خریداری شده را نصب کنید. برای نصب دریچه آب ظرفشویی به چسب لوله کشی نیاز دارید، ابتدا دور تا دور دریچه را با چسب پر کنید و سپس از داخل سینک ظرفشویی دریچه را قرار دهید و چندین بار از پایین دریچه آب گرفته و آن را به طرف خود بکشید تا محکم شود. در نهایت چسب های اضافی پخش شده در داخل سینک ظرفشویی را کاملا پاک کنید. سپس بر روی لبه های سینک ظرفشویی به صورت بسیار ظریف چسب سیلیکونی بزنید. سینک ظرفشویی را به صورت زاویه دار بالاتر از سوراخ تعبیه شده بر روی سنگ بگیرید و محل دقیق آن را تنظیم کنید تا دقیقا بر روی لبه ها قرار گیرد و آن را بر روی سنگ قرار دهید تا کاملا چسبیده شود. سپس از زیر سینک ظرفشویی گیره هایی که قرار داده اید را به طرف جلو بچرخانید و پیچ های آن را محکم کنید، تا سینک ظرفشویی به سنگ روی کابینت ها محکمتر شود. سپس اتصالات خطوط تامین سینک ظرفشویی را به اتصالاتی که برای آب تعبیه شده است وصل کنید و آن ها را کاملا محکم کنید. سپس لوله های تخلیه سینک ظرفشویی و لوله های تخلیه آشپزخانه را نیز به هم وصل کنید و کاملا محکم کنید. در نهایت بر روی لبه های سینک ظرفشویی خط بسیار ظریفی از چسب سیلیکونی بزنید تا بسیار محکم شود.

نصب سینک روکار - نصب سینک ظرفشویی روکار
درباره منصف کاران - ۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
تعمیرات تاسیسات اصفهان - منصف کاران
تعمیرات تاسیسات اصفهان

منصف کاران، مرجع آنلاین خدمات لوله کشی اصفهان است؛ مکانی برای یافتن متخصصان تاسیسات در اصفهان. منصف کاران، دسترسی به لوله کش در اصفهان را آسان می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و بالابردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‌شود. با برقراری تماس و بهره گیری از خدمات و دسترسی سریع به متخصص قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت صدها خدمات تاسیسات منزل و محل‌کار خواهید داشت. منصف کاران، انتخابی برای آسایش زندگی شماست.

۰۹۹۰۹۸۳۸۳۵۴
با ما در تماس باشید
مشاوره و آموزش لوله کشی - منصف کاران

دریافت بهترین مشاوره های تخصصی در زمینه تاسیسات در اصفهان می توانید با کارشناسان و تیم حرفه ای منصف کاران ارتباط برقرار نموده و بهترین خدمات را انتخاب نمایید.

مشتری مداری تاسیسات ساختمان - منصف کاران

منصف کاران، مرجع لوله کشی در اصفهان، حقوق مشتریان را در راس برنامه های خود قرار داده است و همواره در جهت نیل به مشتری مداری حداکثری در حرکت می باشد.

تضمین قیمت نصب پمپ - منصف کاران

یکی از مزیت های منصف کاران نسبت به سایر فعالان در حوزه ی لوله کشی ساختمان در اصفهان و فروشگاه های در سطح شهر اصفهان، ارائه بهترین قیمت ها می باشد.

تضمین کیفیت تعمیر آبگرمکن - منصف کاران

با توجه به این که لوله کشی در اصفهان در منصف کاران، از لحاظ زمانی و هزینه به صرفه است، از این رو قشر زیادی از همشهریان از خدمات ما استقبال کرده اند.

لوله کشی ساختمان در اصفهان - منصف کاران

نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی
نصب شیرآلات اهرمی، مخلوط و پیچی
نصب شیر ظرفشویی، روشویی و شیرآلات دیواری
نصب دوش حمام و شیرهای سرویس بهداشتی
تعویض مغزی شیر مخلوط و اهرمی
تعویض و نصب سیفون سینک
تعمیر نشتی شیرآلات، سیفون و علم شیر
نصب و تعمیر انواع برند های شیرآلات قهرمان، راسان و kwc
نصب سینک روکار
نصب فلاش تانک توکار

بیشتر
۳۷۸۴
متراژ لوله کشی
۲۱۲۰
نصب پمپ آب
۱۵۴۰
رفع نشتی و خرابی
تمامی حقوق این سایت متعلق به منصف کاران می‌باشد.